Vážení zákazníci, ve dnech 23. 24. 25. června z technických důvodů bude Showroom na pobočce v Praze uzavřen. Provoz E-shopu a výdej zboží ze skladu v Praze je bez omezení, zakoupené zboží Vám bude doručeno na Vaší adresu.
Vzhledem k velkému množství objednávek, Vás prosíme o veškerou komunikaci přes email: manager@matracebezlepidla.cz

NÁVOD K OBSLUZE MATRACE NATURA
Naše matrace splňují evropské normy. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou šetrné k životnímu prostředí bez použití lepidel.
Vyznačují se vysokou spolehlivostí a trvanlivostí. Chcete-li užívat matraci po dlouhou dobu, přečtěte si prosím tuto příručku a postupujte podle uvedených doporučení.
Doporučení týkající se péče o matraci:
1. Doporučujeme otáčet matraci každé tři měsíce. Nezvedejte ani neotáčejte matraci za rukojeti, které slouží jako dekorativní prvky.
2. Aby nedocházelo k hromadění přebytečné vlhkosti, matrace by měla být odvětrávána jednou měsíčně. Sejměte lůžkoviny a nechte matraci po dobu 5-6 hodin u otevřeného okna.
3. K čištění matrace od prachu použijte pouze domácí vysavač. Drobné nečistoty můžete odstranit vodou nebo lehkým roztokem z mýdla, či speciálním šamponem na čalounění, zamezte však silnému namočení.
4. Pokud voda vnikne do matrace, můžete ji "ošetřit" suchou, absorbující látkou. Nezakrývejte matraci lůžkovinou do doby, než matrace úplně vyschne.
5. Pro odstranění silné nečistoty na povrchu lze použít pouze suché čištění. Při výběru mycího prostředku si pečlivě přečtěte pokyny pro jeho použití. Před čištěním zkuste vybrat malou, málo viditelnou část. Pokud se změnila barva potahu, použijte jiný čisticí prostředek.
6. Je důležité si uvědomit, že matrace je jakýmsi "pachovým akumulátorem", proto je při rekonstrukci ložnice, či dezinfekci nebo při jiných činnostech spojených s možností zápachů, matraci zabezpečit vzduchotěsným obalem a nevystavovat těmto pachům.
7. Při použivání matrace se doporučuje použít ochranu matrace, která prodlouží životnost potahu matrace.
8. Ortopedické vlastnosti matrace nejlépe využijete v kombinaci s kvalitním lamelovým nebo ortopedickým rámem. Matraci je také možné používat přímo na rovných, tvrdých površích.
9. Dlouhodobé skladování matrace je povoleno pouze v horizontální poloze.
10. Matrace by měly být používány (nebo skladovány) za takových podmínek, které zabrání vniknutí vlhkosti.
11. Prosíme o zachování etiket na matraci. Připomínají Vám její technické vlastnosti.
Není povoleno:
1. Vystavovat matraci velkému vertikálnímu zatížení, například skoky nebo chůzí po matraci.
2. Nepřekračujte maximální nosnost a zatížení matrace doporučeným výrobcem.
3. Skládat nebo ohýbat matraci (kromě matrací s pěnovým elastickým jádrem).
4. Na matraci pokládat horké předměty nebo předměty s ostrými hranami.
5. Používat na potah matrace agresivní chemické látky.
6. Pokud je matrace dlouhodobě a intenzivně užívána bez lůžkovin, může se porušit potah i prošívání matrace, bez deformace vnitřních vrstev plnění.

POKUD BUDETE DBÁT NA VÝŠE UVEDENÁ DOPORUČENÍ, VÝROBCE ZARUČUJE TRVANLIVOST MATRACE PO CELOU ZÁRUČNÍ DOBU.
Made on
Tilda