Vážení zákazníci, ve dnech 23. 24. 25. června z technických důvodů bude Showroom na pobočce v Praze uzavřen. Provoz E-shopu a výdej zboží ze skladu v Praze je bez omezení, zakoupené zboží Vám bude doručeno na Vaší adresu.
Vzhledem k velkému množství objednávek, Vás prosíme o veškerou komunikaci přes email: manager@matracebezlepidla.cz
Vlastnosti nezávislého pružinového jádra Pocket Spring.
Jádro TFK - co to je?

Vlastnosti nezávislého pružinového jádra Pocket Spring.
Jádro TFK - co to je?

Vlastnosti pružinového jádra Pocket Spring: každá samostatná pružina jádra matrace má vlastní kapsu vyrobenou ze silné tkaniny. Jednotlivé pružiny nejsou vzájemně spojené. Jednotlivě je spojují právě kapsy ze silné tkaniny. Proto jsme díky této naší konstrukci dospěli k nezávislému fungování jednotlivých pružin: pouze ty, které jsou přímo zatížené pracují a sousední zůstávají ve výchozí pozici.
Nezávislé taštičkové pružiny mají vynikající ortopedické vlastnosti a odolávají vysokému tlaku.
Ortopedické vlastnosti nezávislých taštičkových pružin Pocket Spring překonávají vlastnosti polyuretanu, studené pěny, latexu nebo matrace z paměťové pěny.
Nejoblíbenější nezávislé pružinové jádro se nazývá TFK, která pochází z německého "Taschen Feder Kern" a byla vyvinuta odborníky v Německu. Pokud přeložíme tento výraz doslovně, získáme něco jako "pružina v kapse".

Nezávislé pružinové jádro má vysoký ortopedický účinek a je schopné vydržet vysoké a trvalé zatížení. Většina našich matrací má jádro TFK BEAUTYSEN, které se skládá z 600 taštičkových pružin, což je optimální k dosažení správného účinku. V naší řadě matrací najdete také nezávislé pružinové jádro se zvýšeným počtem taštičkových pružin, nazývané S1200. Velké písmeno "S" znamená technologickou novinu "Spring", což znamená z anglického překladu "Pružina" a 1200 je celkový počet taštičkových pružin v jádru matrace.
Neměli byste podceňovat své zdraví a zdravý spánek. Ani bonelové pružinové matrace nejsou kvalitní variantou, často je však najdete v pronajatých domech nebo hotelech, protože to je levná varianta pružinové matrace.
Důležité: Ortopedické vlastnosti matrací s nezávislými pružinami jsou mnohem vyšší v porovnání s matracemi vyrobenými z polyuretanu, studené pěny, latexu nebo pěny s paměťovým efektem. Matrace s jádrem z nezávislých taštičkových pružin jsou vhodné pro osoby s různou váhou.
Made on
Tilda