Vážení zákazníci, ve dnech 23. 24. 25. června z technických důvodů bude Showroom na pobočce v Praze uzavřen. Provoz E-shopu a výdej zboží ze skladu v Praze je bez omezení, zakoupené zboží Vám bude doručeno na Vaší adresu.
Vzhledem k velkému množství objednávek, Vás prosíme o veškerou komunikaci přes email: manager@matracebezlepidla.cz
Zesílení pomocí ocelových rámů a bočních Z-SpRing pružin

Zesílení pomocí ocelových rámů a bočních Z-Spring pružin

Díky bezlepidlové montážní technologii, kterou úspěšně používáme v matracích NATURA, jsme se mohli vzdát pěnového zpevnění matrace kolem obvodu.
Vyvinuli jsme nový způsob zachování tuhosti okraje matrace – pomocí vertikálních Z-Spring pružin po obvodu.
Vertikální pružiny - je pružný prvek, určený ke zpevnění a snížení mechanické energie, která slouží k zesílení stran matrace. Podíváme se blíže na to, čím převyšuje naše konstrukce konstrukci ostatních vyrobců matrací.

1. Ekologie. Železo je přírodní materiál
Železo neobsahuje žádné chemické látky, nemá žádný nepříjemný zápach.

2. Pružinový blok v celém rozměru matrace!
Díky naší technologii vertikálních pružin, pružinové jádro zabírá celou plochu naší matrace. U matrací ostatních výrobců je po obvodu matrace "zbytečně" ubráno 10-15 cm. V důsledku toho je počet pružin v bloku až o 35% nižší než je uvedeno v dokumentaci o produktu.

Naše matrace

Ostatní výrobci

3. Pružiny se v průběhu času neopotřebují
Penopoliuretan (PPU), umělý latex (jak tomu říkají naši konkurenti), také nazývaný porolon, používaný pro zpevnění obvodu matrace, je často charakteristický nízkou hustotou a nedostatečnou tuhostí. Nízká tuhost znamená, že okraje takového matrace se začnou po čase používání opotřebovávat, což způsobí, že se na stranách matrace vytvoří záhyby. Matrace může změnit barvu, protože dochází k chemické reakci při její deformaci. Pružiny si zachovávají své počáteční vlastnosti po celou dobu deklarované životnosti matrace. Současně si zachovávají svůj tvar.

4. Pevné okraje matrace
Možnost sezení na okrajích matrace. Naše konstrukce Vám umožní klidně sedět na matraci, aniž byste se museli obávat, že se její boky časem zdeformují.
Pružiny jsou rozloženy pravidelně po celém obvodu matrace a tím zajišťují její pevnou oporu.
Pružiny jsou vyrobeny ze speciálního uhlíkového drátu, jehož složení bylo vyvinuto a testováno s ohledem na požadavanou odolnost a dlouhou životnost. Kompozice drátu používaného k výrobě našich svislých pružin byla vyvinuta moderními technologiemi a odborníky z oboru chemie a ocelářství. Mnoho výrobců se snaží napodobit tuto technologii, ale jejich pružiny jsou buď příliš měkké, takže časem dojde k jejím deformacím nebo jsou příliš tvrdé a po čase se lámou.
Vertikální pružiny jsou připevněny ocelovými sponami k rámu tvořící základ matrace. Spony jsou upevněny pomocí speciálních pneumatických nástrojů, které zaručují bezchybnost při montáži.
Taková to konstrukce pružinového bloku, skládající se z pružin, rámů a výztužných prvků (vertikální pružiny), tvoří dokonalé jádro naší matrace. Naopak, při konstrukci lepeného okraje matrace pomocí adhezivní technologie, může dojít k posunutí jednotlivých pružin bloku a deformaci matrace.
Díky vyztuženému obvodu, si matrace NATURA udržují svůj původní tvar podle fyzikálních parametrů po celou dobu používání.


Made on
Tilda