Vážení zákazníci, ve dnech 23. 24. 25. června z technických důvodů bude Showroom na pobočce v Praze uzavřen. Provoz E-shopu a výdej zboží ze skladu v Praze je bez omezení, zakoupené zboží Vám bude doručeno na Vaší adresu.
Vzhledem k velkému množství objednávek, Vás prosíme o veškerou komunikaci přes email: manager@matracebezlepidla.cz

O NÁS

NATURA - Matrace bez lepidla
Prodejem matrací se zabýváme devět let a díky zkušenostem vznikla značka NATURA, která má za cíl se stát lídrem ve výrobě a prodeji matrací bez lepidla, bez toxického zápachu a bez chemických výparů. I levná matrace může být zdravá a zdravotní - pro nás samozřejmost ! Pěnové i taštičkové matrace NATURA jsou v současné době navrhovány odborníky v srdci Evropy - České republice.
Mnoholeté zkušenosti nám umožnily optimálně kombinovat kvalitu, pohodlí a cenu pro všechny naše klienty.

Díky zkušenostem a potřebách našich klientů jsme vyvinuli tyto řady taštičkových matrací: ECO ORGANIC NATURA SENDVIČ VARIA HR POCKET.
Hlavní výhodou našich matrací je absence lepidla. Americká technologie mechanické montáže matrací bez použití lepidla má mnoho výhod oproti standardní technologii lepení. Ve skutečnosti jde o manuální sestavu a každý výrobek je individuální výrobek.
Naše výroba ortopedických matrací využívá zkušenosti předních světových továren ve výrobě výrobků.
Další námi vyvinutou řadou jsou pěnové matrace nové generace MATRACE ECO ORGANIC NATURA HIT a naprosto unikátní ECO ORGANIC NATURA SENDVIČ VARIA STUDENÁ PĚNA HR MAX 33cm.
Všechny matrace jsou vyrobeny z vysoce kvalitních moderních materiálů, které přispívají k anatomické podpoře páteře. Záleží nám na zdraví našich klientů, proto používáme pouze ekologicky nezávadné a hypoalergenní materiály, které splňují požadovanou certifikaci.
Politika společnosti nám umožňuje poskytnout našim partnerům flexibilní podmínky spolupráce, individuální přístup, stejně jako logistické služby, které podporují společnou podporu podnikání.
Nabízíme vysoce kvalitní produkt za rozumnou cenu.
Made on
Tilda