Vážení zákazníci, ve dnech 25. 26. 27. května z technických důvodů bude Showroom na pobočce v Praze uzavřen. Provoz E-shopu a výdej zboží ze skladu v Praze je bez omezení, zakoupené zboží Vám bude doručeno na Vaší adresu.
Vzhledem k velkému množství objednávek, Vás prosíme o veškerou komunikaci přes email: manager@matracebezlepidla.cz
7 ortopedických zón „POCKET SPRING" - co to je?

7 ortopedických elastických zón nezávislého pružinového jádra BEAUTYSEN poskytuje perfektní, pohodlné a trvale kopírující tvar těla.
Optimální počet ortopedických zón matrace odpovídá 7 zónám lidského těla: hlavě, hrudníku, pasu, pánve, bokům, nohám a holením. Po ulehnutí na sedmizónovou matraci jsou aktivovány pouze pružiny, které jsou tlačeny různými částmi těla. V tomto případě matrace reaguje na různé tlaky těla, ohýbá se v požadovaném rozsahu, tam kde je to nutné. V důsledku toho je páteř ve správné poloze (není zkroucená). Ortopedické vlastnosti matrace z nezávislých taštičkových pružin jsou na vyšší úrovni ve srovnání s matracemi vyrobenými pouze z polyuretanu, studené pěny, latexu nebo pěny s paměťovým efektem.

Naše nezávislé pružinové bloky jsou vyrobeny na automatických linkách Spuhl p-450 . Tato linka byla pro naší společnost speciálně vyvinuta a je naprosto unikátní.
Kontrolu kvality její práce a technickou podporu provádějí osobně odborníci společnosti Spuhl dvakrát ročně.
Při výrobě nezávislých pružinových jednotek na naší lince se výrobek podrobuje dvojnásobnému tepelnému zakalení. Drát se poprvé podrobí tepelnému zakalení před navíjením pružiny a podruhé po vytvoření pružiny. Při výrobě pružinového bloku o výšce 15 cm je pružina 25 cm vysoká, je stlačena, tepelně zakalena a po té ochlazena (stabilizována), což způsobí, že pružina se zmenší na výšku 21 cm a poté se umístí do jednotlivé kapsy z tkaniny.
Díky této výrobní technologii je deformace pružiny během používání zcela vyloučena. Tímto procesem se životnost výrobku mnohonásobně zvyšuje.
Pružina „Revolution"
Pružina „Revolution" je rozdělena na tři zóny. Střední část pružiny je tvrdá zóna. Díky postupnému zúžení navinutí má nejvyšší pružnost a pracuje až při maximálním zatížení. Horní a spodní část pružiny tvoří komfortní zónou. Má standardní průměr vinutí a je důležitou součástí pro střední zatížení pružiny. Vzhledem k menší tuhosti horní části pružiny se matrace přizpůsobí tvaru těla, ale při vyšším zatížení začne pracovat střední část pružiny, která je pevnější, dodá silnější pružnost a zabraní deformaci matrace. Pružina „Revolution", díky většímu zúžení středových otáček, převyšuje všechny známé typy podobných pružin z hlediska tuhosti a technických charakteristik. Optimální zatížení na 1 m2 pružinového bloku je 85 Kg.
Při výrobě těchto pružinových bloků je používán licencovaný program speciálně vyvinutý specialisty společnosti Spuhl, který umožní vyrobit pružiny tohoto tvaru.
Made on
Tilda